środa, września 21, 2011

pokaz mody z MeetMyLook

17 września miałam okazję już po raz drugi wystąpić na pokazie mody. Tym razem imprezę organizował portal Meet My Look a odbyła się ona pod dachem Galerii Sfera znajdującej się w Bielsku-Białej.
Prezentowałyśmy po 3 stroje, każdy według konkretnej linii tematycznej : jesienny spacer, randka w teatrze oraz imprezowa noc :)

W trakcie pokazu odbyło się również uroczyste nagrodzenie wyróżnionych dziewczyn. Zajęłam pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1000zł na zakupy ze stylistką. Moje szczęście nie ma granic :)

___________________________________


Jest to kolejne cenne doświadczenie na moim koncie. To na prawdę wielka frajda kiedy idąc po wybiegu, oczy wszystkich zgromadzonych ludzi są skupione właśnie na nas :)

Chciałabym również bardzo mocno pozdrowić wszystkie dziewczyny z którymi miałam przyjemność wystąpić. Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja zobaczyć się ponownie.

A teraz zapraszam na fotorelację z pokazu.


ENGLISH:
On 17 September I already for the second time had a chance to speak at a fashion show.
We presented for 3 dresses, everyone according to the specific thematic line: autumn walk, date at the theatre and party night:)


 In the course of the display also ceremonial awarding to favoured girls took place. I seized the top one spot and the award of the amount PLN 1000 for the shopping with the stylist. My happiness knows no bounds:)

This next valuable experience is in my account. It is to the truth a great fun when going all over the paddock, eyes of all attracted people are focused exactly on us:)

I would like also very much firmly to greet all girls with which I had the pleasure to appear. I am supposed to see hope that there will be a chance at one time oneself again.


10 komentarzy:

famfaramfam pisze...

trzeba przyznać, że w każdym zestawieniu wyglądasz cudownie! Gratuluję nagrody! :)

luuuckyyy pisze...

gratuluję szczęściaro <3
ślicznie wyglądałaś :)

Caro pisze...

Gratuluje! Za każdym razem trzymam kciuki za Ciebie:) I jak widzę idzie Ci coraz lepiej - oby tak dalej!!!

katarzyna93 pisze...

Gratulacje :)
;D

meg pisze...

gratuluje! szkoda, ze nagroda nie byla wieksza, to bys zaszalala!;-)))

utkaaa pisze...

2 stylizacja cudowna :D
zapraszam do mnie :)

:) pisze...

Nie dziwie się, że wygrałaś :D ale czuje niedosyt :( Nie ma zdjęć trzeciej stylizacji ;)

Darioszka pisze...

Serdecznie gratuluję! Nie masz więcej zdjęć? :P

Cammy pisze...

Ja jeszcze raz gratuluje!! :D

Monique Caroline Kosinska pisze...

Po pierwsze gratulacje serdeczne. Po drugie, trzeba przyznać, że fryzurka, uroda i śliczny makijaż są Twoim wielkim autorytetem, więc nie dziwię sie wygranej. Jak dla mnie bombowo :)

Prześlij komentarz

Thank you for your comments!