poniedziałek, marca 11, 2013

GIVEAWAY - wygraj dowolną czapkę KYOU!

Dzisiaj mam dla Was kolejny GIVEAWAY :) Tym razem do wygrania jest dowolnie wybrana czapka z bloga karinajuchniewicz. Czapki znajdziecie tutaj  ---> http://www.karinajuchniewicz.blogspot.com/p/bizuteria-handmade.html.

Today it's time for next GIVEAWAY :) You can win beanies from ---> http://www.karinajuchniewicz.blogspot.com/p/bizuteria-handmade.html






ZASADY:

1. Polub na Facebook'u KYOU  ---> TUTAJ
2. Polub Disturbed style na Facebook'u  ---> TUTAJ 
3. Zostaw komentarz z imieniem i mailem


RULES:

1. Like KYOU on Facebook  ---> HERE
2. Like Disturbed style on Facebook  ---> HERE
3. Leave comment with your name and e-mail


END TIME: 18/03/2013


GOOD LUCK! :)


----------------------------------------------------------------


LOVELY SALLY GIVEAWAY! :)

http://disturbed-style.blogspot.com/2013/03/lovelysally-giveaway.html



205 komentarzy:

1 – 200 z 205   Nowsze›   Najnowsze»
I'm Kate pisze...

Katarzyna Mateja
kasiczka77@gmail.com

Anna Głogowska pisze...

Anna
anna-lilly-poland@hotmail.com

B-e-a-utiful pisze...

Ania R
beautifulx33xd@gmail.com

Visa pisze...

visa lom
1.fine.dai@gmail.com

chinda phraph pisze...

Chinda Phraph
cphraph@yahoo.com

Thanks!

Tokio Hotel in Poland pisze...

Joanna C
shadylane19@wp.pl

in pisze...

Natalia
nataliafilowiat@hotmail.com

Nenka pisze...

Marlena
nenka.24.09.94@gmail.com

flyingship pisze...

Michalina P.

linka1995@poczta.fm

agnes pisze...

agnieszka
agnieszka1217@vp.pl

Katarzyna pisze...

Kasia
gogunia3@wp.pl

Patrycja Mikołajczyk pisze...

patrycja, patrycja112@op.pl

Inside-The-Lies pisze...

Weronika
weronika_brygarczyk@interia.pl

Adrienn pisze...

Ada
adrienn@op.pl

Osama Guevara pisze...

Julia

julka5102@wp.pl

katarzyna. pisze...

Katarzyna
katarzyna.irmina@gmail.com :)

Sarah Hilmer pisze...

Sarah Hilmer

sarah.hilmer93@web.de

aleksandra anna rita pisze...

Ola
ptaszkowska@gmail.com

konstancja pisze...

Konstancja
konstancjamatyjas@gmail.com

Patrycja Janisiak pisze...

Patrycja Janisiak
pati_j@poczta.onet.eu

olua pisze...

Ola
ola.sroda@wp.pl

Eszter pisze...

Eszter Kóti
kotieszter@gmail.com

FreedomFighter pisze...

Nathalie
nathaliee.tran@gmail.com

Edyta Wasik pisze...

Edyta Wasik

edyta.wasik91@gmail.com

losveronicas pisze...

Weronika ---> losveronicas@gmail.com
pozdrawiam :-)

Dominika Konieczna pisze...

Dominika Konieczna domka444@buziaczek.pl

Listopadowa pisze...

Karolina
karolina993@poczta.onet.eu

Emila O. pisze...

Emilia
mila_1312@op.pl

Elisabeth Secret pisze...

Aleksandra

elisabethsecret@onet.pl

Dominika Konieczna pisze...

Dominika Konieczna domka444@buziaczek.pl

Angelika. pisze...

Angelika
angela.matenko@gmail.com

jablo pisze...

Kasia
kasjablonska@gazeta.pl

naatala pisze...

Natalia
natalcia205@buziaczek.pl

optymistka. pisze...

Paulina :)
wymarzony_swiat@wp.pl

Magda Cieślar pisze...

Magda
ragazzam@interia.pl

Tina Pham pisze...

Tina Pham
tinusia70buziaczek@wp.pl

martysiia pisze...

Martyna
jarmo_m@o2.pl

Baramutta pisze...

Marta
ma.miecznikowska@gmail.com

Martuuu pisze...

Marta
martuska43@op.pl

agggie pisze...

Aga
aga.dudka@wp.pl

Paula K pisze...

Paula Klessa, e-mail: pklessa8@wp.pl

Igor Leonik pisze...

Igor Leonik
leonik.igor@gmail.com

Mariee R pisze...

Marysia, marieeee07@gmail.com

mad. pisze...

Sylwia
semontrer@gmail.com

nancy Yee pisze...

Nancy Yee
nanc_y33@yahoo.com

HappyPaula pisze...

Paula
paaulkaxdd@wp.pl

Natalia Chrapek pisze...

Natala
natiuszkaxd@wp.pl

Ada B pisze...

Ada
braggaxyz@gmail.com

ondiine pisze...

Paulina
pulcia1996@autograf.pl

Oliwia Jakubowska pisze...

Oliwia J
oliwia.jakubowska@gmail.com

Marjory pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Olaa pisze...

Olga
olga.ranik@gmail.com

Gabriela Międlar pisze...

Gabriela
gabrysiamiedlar@o2.pl

Patisse pisze...

Nie mam szczęścia w konkursach, ale czapy fajne ! ;)

StrawCherry pisze...

Paula
monroe336@interia.pl

Klaudia woźniak pisze...

ankpytytylia@onet.eu , Klaudia

thePhantom pisze...

Natalia, nmierzwiak@o2.pl

LovelyKoccaJewelry.blogspot.com pisze...

CARMEN CONSTANTINESCU, carmenssita_2005@yahoo.com
so... Good luck to me! :P

ef. pisze...

Paulina, pachwin@onet.eu

yothin ph pisze...

YOTHIN PH
YOTHINP@YAHOO.COM

Wojciech Kowalski pisze...

Wojtek
why.ducky@gmail.com

Paulina__33 pisze...

Paulina
margola1999@interia.pl

Bé Hà pisze...

Thu Ha

thuhanguyen.misa@gmail.com

Kolorova pisze...

Anita, anitaobara@wp.pl

Tynka (jaka-gwiazdka) pisze...

Martyna
vanitykitty69@gmail.com :*

kisieltruskawkowy pisze...

Joanna P.

asia19-9[at]o2[dot]pl

guuuzik pisze...

Dagmara
dagmaraszczerba@interia.pl

Patrycja.Z pisze...

Patrycja
patrycja.zelinska@gmail.com

Ewelina pisze...

Ewelina
ewka_150@wp.pl

Oluś pisze...

Ola
fioletka21@interia.eu

Aśka Kozieł pisze...

Asia askakoziel@gmail.com

ann thong pisze...

Awesome looking beanies!
Thanks for hosting this rad giveaway!
Ann Thong, ann_thong5@yahoo.com

Karolina pisze...

Karolina
godles131@wp.pl

Adrianna and Marcela pisze...

Marcela
ademarcela@gmail.com

OlusiaR88 pisze...

Olga
hip-ola@wp.pl

Olga pisze...

Olga
olgapiotrowska@vp.pl

Marissa Poon pisze...

marissa poon
marissapoon@rocketmail.com
<3

Federica pisze...

federica s.
federicasbordone@gmail.com

klamarta. pisze...

Klaudia
kajaaa22@onet.pl

Zosia pisze...

Zosia S.
zosiastaszek@onet.eu

AG pisze...

Agata G.
xagg@tlen.pl

jimbeam pisze...

Agata
jura.agata@gmail.com

Paula pisze...

Paula
ciasteczkooo.paula@onet.pl

JinLi pisze...

Asia
asiulka.z@wp.pl

Zofia pisze...

zosia
zzooffkkaa@gazeta.pl

PanoramaQueen. pisze...

Izabella, panoramaqueen@gmail.com

Julia pisze...

Julia
juliaa.szulc@gmail.com

Merga pisze...

Paulina
paulina.paczynska@gmail.com

Natalia Łada pisze...

Natalia
natalia.lada5@gmail.com

Sylwia pisze...

sylwia
sylwiazywitzka@wp.pl

barwnezycie pisze...

Martyna
martyna.maria@wp.pl

foxinthebox pisze...

Agnieszka
aga12450@wp.pl

Nat MintGirl pisze...

Natalia
nat.mint.girl@gmail.com

Katarzyna Biedronka pisze...

Kasia
katarzyna.biedronka@gmail.com

annoouskie pisze...

Monika
czekoladowa.pani@gmail.com

Joanna pisze...

Joanna
joanna_corinne@op.pl

Rincewind99 pisze...

Agnieszka rincewind9998@gmail.com

kiniaaa pisze...

Kinga
kinga.bargielska@poczta.onet.pl

na. pisze...

Natalia
natalia51001@onet.pl

madzialena pisze...

Magda
magda.kostrzewa1@onet.pl

Aldona pisze...

Aldona
majczak.aldona@interia.pl
na fb jako maja majczak

malinka pisze...

Kasia
kasia7824@onet.pl

Jay pisze...

Justyna

woohoo-o@wp.pl

Natalia Segura pisze...

Natalia Segura
natii.riot@hotmail.com

DzikiKrólik pisze...

Alicja N.
zimnaherbatkazmelisy@vp.pl

Jeanette Galindo pisze...

Jeanette Galindo

jgalindolopez5@gmail.com

A.. pisze...

Anja Knih
anja.knih@fer.hr

KaRoLLaa pisze...

Karolina
karolciuniuskaa@wp.pl

Marta szynkiewicz pisze...

Marta
martaszynkiewicz024@wp.pl

Daria Stasiak pisze...

Daria
drdara4@gmail.com

Daria Stasiak pisze...

Daria
drdara4@gmail.com

Aneta Maciuszek pisze...

Aneta Maciuszek
aneta.maciuszek@gmail.com

Kasia Jacheć pisze...

Kasia Jacheć
kasiajachec1@wp.pl

Naomi pisze...

Natalia

naomidream@wp.pl :))

booger pisze...

Marta
martaff@vp.pl

Lydja Kosmos pisze...

Lidia
lydjav@gmail.com

Karolina pisze...

Karolina
zoraida3@wp.pl
:)

Sylwia Manka pisze...

Sylwia
mania_lbn@o2.pl

Full Euphoria pisze...

Patrycja

fulleuphoria@gmail.com

Leblogde Joy pisze...

Hello, I have created a special article free apps for iphone, fashion, beauty, tips etc. .. I hope you find your happiness and whether said me to comment! Gros bisous ma belle! I love your blog <3

http://leblogde-joy.blogspot.fr/2013/03/les-applications-gratuites-pour-iphone.html

kabuuum pisze...

Ania
kabuuum18@gmail.com

Jasmina Berić pisze...

Jasmina Berić

9aprils@gmail.com

Malwina Ka. pisze...

Malwina
malwina26@vp.pl

Luczynka pisze...

Luczynka
mrs.luczynka@seznam.cz

sympathy | pisze...

Klaudia
klaudianapierala@vp.pl

bliżej krawędzi . pisze...

Natalia
nataliaa.lesniak@gmail.com

Natalie pisze...

Natalia
natusia143@o2.pl

Paula MG pisze...

Paula Matuszewska-Gruszka
poulette1@wp.pl
matuszewskagruszkapaulina@gmail.com

Marionetka Mody pisze...

Kasia
kasiatko91@gmail.com

dagmarka pisze...

Dagmara
dagmarka.m@wp.pl

Feel and love Fashion ♥ pisze...

inez.balina1@wp.pl

Inez

My Little World pisze...

Andżelika
andzelikastanek@tlen.pl ;)

timi pisze...

Timea Mihaličková
timea.mihalickova312@gmail.com

majka521 pisze...

Majka

majka_521@vp.pl

Karolina Masłowska pisze...

Karolina
karomalina@interia.pl

Kayn Kosal pisze...

Kayn Kosal
kaynkosal@yahoo.com

karolina biały pisze...

Karolina
bialykarolina1@gmail.com

Izka pisze...

Izabela Izka235poczta.pl@onet.eu ;)Pzdr

Green Diamond pisze...

Marlena
leenaa16@wp.eu

Crystallized Spirit pisze...

Klaudia
Kat_chan@op.pl

Marta M pisze...

Marta
martusiak44@wp.pl

MadeOfTears pisze...

Marcjanna
madeoftears@wp.pl

Kejtt pisze...

kamman91@poczta.fm

Paulina Jakubowska pisze...

Paulina Jakubowska
paulinajakubowska007@gmail.com

kotka1412 pisze...

Weronika
juki5@wp.pl

Kinga :) pisze...

Kinga
kinia209@vp.pl

August pisze...

Auguste
varliukas110@gmail.com

Panna Ambrozja pisze...

Karolina
karolinanecel@onet.pl

pab gar pisze...

Liked!
Pablina
pablogarciagarga@gmail.com

perfumehk pisze...

so nice blog .
Parfum pas cher.

Graciela Penilla pisze...

Thanks :)

Graciela P.
gracielapnll@gmail.com

Sandra Sandruśka pisze...

Sandra
sandra1j@interia.pl

Paulina Szymanel pisze...

Paulina
szymanel_95@op.pl

nika pisze...

Dominika
dominika.zgodzaj@gmail.com

agaw481 pisze...

Agnieszka
agaw481@interia.pl

Inês Brito pisze...

Inês de Brito
inesdebrito@outlook.com

Sabina Mentel pisze...

Sabina Mentel mishfamash@gmail.com

Madzia Cz pisze...

Magdalena
czmadzia7@gmail.com

Egoistka hpu pisze...

Wiola
wiola606@vp.pl

mariana cel pisze...

mariana
marianacelezce@gmail.com

cake pleasure pisze...

Thanks!
cake4pleasure@gmail.com
Helen

Paulina Wójcik pisze...

Paulina
paulina.wojcik94@gmail.com

amnezja pisze...

Anka
annkrz@o2.pl

Natalia G. pisze...

Natalia
thisismycommonworld@wp.pl

Paula pisze...

Paulina paulinagwadera@gmail.com

Ann pisze...

Aneta

anntuan.blog@gmail.com

ivanotta pisze...

Daria
ivanotta@gmail.com

Mar tyna pisze...

Martyna
czekolada.1996.96@o2.pl

crystal oddity pisze...

Lidka
lideex@onet.eu

Olcieek pisze...

Aleksandra
olcieek@gmail.com

Kamila Hadaś pisze...

Kamila
khadas@onet.pl

Monika pisze...

Monika
brilliant_world@poczta.onet.pl

Paulina pisze...

Paulina
paulina.herman96@wp.pl

Wspaniala Lama pisze...

Dominika B.
doma3037@wp.pl

Eve pisze...

Ewelina
kita1986@interia.pl

CZAKI pisze...

Sabrina
czaaki.blogspot.com :)

Otis Rush pisze...

Paulina
paulina.kwiaton@interia.pl

lizzie pisze...

Elżbieta
lizzie@wp.pl

ann thong pisze...

Ann Thong
ann_thong5@yahoo.com

Anna Gregs pisze...

Kasia
2410annam@gmail.com

madzia pisze...

Magdalena
madzia3991@interia.eu
fb- Magdalena Jezierska

fashion ♥ pisze...

Magdalena
Madzia199944@wp.pl

Karolina Paluszek pisze...

Karolina
karolina.paluszek@gmail.com

Aleksandra Jakimowicz pisze...

Aleksandra
alexis.jakymowycz@gmail.com

Maja Sypniewska pisze...

Maja
majka-sypniewska@wp.pl

Maja Teodorczyk pisze...

Maja
teodorczykmaja@gmail.com

Kamila Uze pisze...

Od Facebooka
kamila185@op.pl
Oficjalna poczta
uzekamila@op.pl

Shoco pisze...

Dominika
dkkosciolek@gmail.com

annie pisze...

Ania P.
anpisz1@wp.pl

Blueyes pisze...

Emila
milla875@gmail.com

Marta Bilewicz pisze...

Marta kamijami47@wp.pl

Klaudia J pisze...

claudine.style@gmail.com


Klaudia:>

kejt pisze...

Katarzyna
kaka97_ns@o2.pl

Mary Srey pisze...

MARY SREY
mary_srey12@yahoo.com

lee_sanndy pisze...

Sanndy Lee
lee_sanndy@yahoo.com

ewcia_1122 pisze...

Ewelina N.
ewcia1122@interia.pl

Kristyna Blafkova pisze...

Kristýna
k.blafkova@seznam.cz

Martynaa ♥ pisze...

Martyna K.
przyyjaciele@gmail.com

Ivana pisze...

Ivana D.
admytruk@op.pl

Jullieu pisze...

Julia

juleczkom60@gmail.com

«Najstarsze ‹Starsze   1 – 200 z 205   Nowsze› Najnowsze»

Prześlij komentarz

Thank you for your comments!